Флип-чехол ArmorStandart G-Case for Poco M3/Redmi 9T
ArmorStandart G-Case for Poco M3/Redmi 9T |
Цвет | | Тип | чехол с флипом | Совместимость | Poco M3, Redmi 9T | Материал | кожа | Карман для кредиток | | Задняя крышка | матовая | Официальный сайт | armors.com.ua | Дата добавления на E-Katalog | декабрь 2021 | Маркировка производителя | ARM58531
ARM58532
ARM58533 Еще ↓ARM58676
ARM59143
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArmorStandart.
Купить ArmorStandart G-Case for Poco M3/Redmi 9T
Все цены 6 → |
| ArmorStandart G-Case Xiaomi Poco M3, Redmi 9T Blue (ARM58532)Чохол ArmorStandart G-Case Xiaomi Poco M3, Redmi 9T Blue (ARM58532) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 269 грн. | | |
|
| Чохол-книжка G-Case Ranger Series Xiaomi Poco M3/Redmi 9T, Red (ARM58533) Чохол-книжка G-Case Ranger Series Xiaomi Poco M3/Redmi 9T, Red (ARM58533) Nimpha.uaС нами 1 год (Черновцы) Пожаловаться | | 269 грн. | | |
|
| ArmorStandart Чохол-книжка Armorstandart G-Case для Xiaomi Poco M3/Redmi 9Шкіряний чохол — книжка G-Case Ranger Series з магнітною застібкою – це стильний аксесуар, а також прекрасний захист для вашо... ещего смартфона. Він надійно захищає смартфон від подряпин, падінь та інших різних ушкоджень.Магнітна застібка щільно фіксує верхню частину чохла, на якій розташовується металева накладка — завдяки цьому мобільний пристрій завжди захищений від небажаного потрапляння бруду, вологи та пилу.Смартфон утримується в щільній і гнучкій силіконовій капсулі, яка захистить його у разі падіння, а також допоможе зберегти гарний зовнішній вигляд — на корпусі пристрою не залишиться подряпин та інших слідів експлуатації.Місткий кардхолдер, який розташовується у внутрішній частині чохла, здатний легко замінити гаманець і прекрасно вміщує в собі банківські картки, а також купюри різного номіналу. Mta.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 3 мес. Пожаловаться | | 269 грн. | | |
|
| ArmorStandart G-Case Xiaomi Poco M3, Redmi 9T Red (ARM58533)Чохол ArmorStandart G-Case Xiaomi Poco M3, Redmi 9T Red (ARM58533) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 269 грн. | | |
|
| Чохол-книжка ArmorStandart G-Case для Xiaomi Poco M3/Redmi 9T Black (ARM58Чохол-книжка ArmorStandart G-Case для Xiaomi Poco M3/Redmi 9T Black (ARM58531) Nimpha.uaС нами 1 год (Черновцы) Гарантия: 1 Пожаловаться | | 269 грн. | | |
|
| Чохол-книжка G-Case Ranger Series Xiaomi Poco M3/Redmi 9T, Dark Blue (ARM5Чохол-книжка G-Case Ranger Series Xiaomi Poco M3/Redmi 9T, Dark Blue (ARM59143) Nimpha.uaС нами 1 год (Черновцы) Пожаловаться | | 82 грн. | | |
Динамика цен на ArmorStandart G-Case for Poco M3/Redmi 9T
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная