Флип-чехол ArmorStandart G-Case for Galaxy A02s
ArmorStandart G-Case for Galaxy A02s |
Цвет | | Тип | чехол с флипом | Совместимость | Galaxy A02s | Материал | кожа | Карман для кредиток | | Задняя крышка | матовая | Внешние габариты | 167x79x11 мм | Официальный сайт | armors.com.ua | Дата добавления на E-Katalog | декабрь 2021 | Маркировка производителя | ARM58267
ARM58268
ARM58269
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArmorStandart.
|
| ArmorStandart G-Case Samsung A025 Galaxy A02s Black (ARM58267)Чохол ArmorStandart G-Case Samsung A025 Galaxy A02s Black (ARM58267) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 179 грн. | | |
|
| Armorstandart G-Case For Samsung Galaxy A02s SM-A025 Red (ARM58269) ARM582сумісність з моделями - Samsung Galaxy A02s, Тип чохла для телефону - книжка, Призначення - модельний, Матеріал - поліуретан,... ещеКолір - червоний Kvshop.com.uaС нами 2 года (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 179 грн. | | |
|
| Чохол-книжка ArmorStandart G-Case для Samsung A02s (A025) Black (ARM58267)Чохол-книжка ArmorStandart G-Case для Samsung A02s (A025) Black (ARM58267) Nimpha.uaС нами 1 год (Черновцы) Гарантия: 1 Пожаловаться | | 203 грн. | | |
|
| ArmorStandart Чохол-книжка Armorstandart G-Case для Samsung A02s (A025) ReЧохол-книжка Armorstandart G-Case з магнітною застібкою — це стильний аксесуар, а також прекрасний захист для вашого смартфон... ещеа. Він надійно захищає смартфон від подряпин, падінь та інших різних ушкоджень.Магнітна застібка щільно фіксує верхню частину чохла, на якій розташовується металева накладка — завдяки цьому мобільний пристрій завжди захищений від небажаного потрапляння бруду, вологи та пилу.Смартфон утримується в щільній і гнучкій силіконовій капсулі, яка захистить його у разі падіння, а також допоможе зберегти гарний зовнішній вигляд — на корпусі пристрою не залишиться подряпин та інших ?Місткий кардхолдер, який розташовується у внутрішній частині чохла, здатний легко замінити гаманець і прекрасно вміщує в собі банківські картки, а також купюри різного номіналу. Mta.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 3 мес. Пожаловаться | | 179 грн. | | |
|
| ArmorStandart G-Case Samsung A025 Galaxy A02s Red (ARM58269)Чохол ArmorStandart G-Case Samsung A025 Galaxy A02s Red (ARM58269) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 179 грн. | | |
Динамика цен на ArmorStandart G-Case for Galaxy A02s