Чехол ArmorStandart Clear Magsafe for iPhone 15 Pro Max (ARM71052)
ArmorStandart Clear Magsafe for iPhone 15 Pro Max |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArmorStandart.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить ArmorStandart Clear Magsafe for iPhone 15 Pro Max
Все цены 9 →Аксессуар для iPhone ArmorStandart Clear Magsafe Transparent for iPhone 15 | 499 грн. |
Чохол ArmorStandart Clear Magsafe для APPLE iPhone 15 Pro Max Tansparent ( | 499 грн. |
Чехол для мобильного телефона Armorstandart Clear Magsafe Apple iPhone 15 | 381 грн. |
Чохол-накладка Armorstandart Clear Magsafe для Apple iPhone 13 Pro Max Tan | 499 грн. |
eще 4 предложения
Взяв на першу пору, поки не оберу якісний основний зі шкіри, чи чогось подібного. Задоволений на всі 100%. Вміру жорсткий та надійний. Кнопки натискаються добре. Не нонейм.
Якісний достатньо жорсткий силікон. Гарна ціна. Мабуть по-жовтіє з часом, як і інші силіконові чохли. Ruslan ShiZ: пользуюсь ArmorStandart Clear Magsafe for iPhone 15 Pro Max менее месяца |
Добавить отзыв
РекомендуемСравнить в таблице →