Наушники
Celebrat W2
Фото 5 |
Celebrat W2 |
|
Кейс с функцией PowerBank.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Celebrat 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Celebrat.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Celebrat W2
Bluetooth-навушники з мікрофоном Celebrat TWS-W2 чорні | 1 442 грн. |
Bluetooth навушники з мікрофоном Celebrat TWS-W2 білі | 1 442 грн. |
Bluetooth Стерео Гарнітура Celebrat TWS-W2 Білий колір | 1 600 грн. |
Блютуз Стерео Гарнітура Celebrat TWS-W2 Чорний колір | 1 600 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →