Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Comforser

Літня шина Comforser PureSpeed 205/55 R16 94V

Фото - Шини Comforser PureSpeed 205/55 R16 94V
Відео 1Фото 5
Виберіть розмір шин
Comforser PureSpeed 205/55 R16 94V
205/55 R16
94
V
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
205 мм
Профіль
55 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
94
Індекс швидкості
V
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Дата додавання на E-Katalog
січень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Comforser PureSpeed 205/55 R16 94V

Усі ціни 13 →

Comforser PureSpeed 205/55 R16 94V XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 889 грн.

Comforser PureSpeed (205/55R16 94V XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 983 грн.

Шина Comforser PureSpeed 205/55 R16 94V XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 860 грн.

Comforser PureSpeed (205/55R16 94V)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
1 930 грн.

Летние шины Comforser PureSpeed 205/55 R16 94V XL

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
1 982 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Comforser PureSpeed 205/55 R16 94V

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Comforser PureSpeed 205/55 R16 94V

Ціни на Comforser PureSpeed 205/55 R16 94V
Comforser PureSpeed 205/55 R16 94V від 1 772 грн.13 пропозицій
Відеоогляди