Беговел Corso Prime C7
Фото 3 |
Corso Prime C7 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Corso 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Corso.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Corso Prime C7
Біговел (велобіг) дитячий CORSO Prime C7 12" із заднім ручним гальмом та н | 3 863 грн. |
Велобіг (біговел) Corso 12" Prime C7, рожевий 78753 | 3 863 грн. |
Біговел Corso Prime C7 з гальмом, зібраний у коробці, Чорно-червоний 25303 | 3 575 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →