Біговел Corso Magnesium Sport 12
Фото 13 |
Corso Magnesium Sport 12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corso Magnesium Sport 12
Усі ціни 38 →Велобіг з алюмінієвим виносом керма Corso Червоний (10567) 100009 | 2 724 грн. |
Велобіг Біговел Corso 10567 колесо 12", магнієва рама, алюмінієвий винос к | 2 690 грн. |
Велобіг з алюмінієвим виносом керма Corso Чорний (36267) 100012 | 2 724 грн. |
Біговел Corso MG 12" з магнієвою рамою червоний 10567 | 2 723 грн. |
Біговел Corso MG 12" з магнієвою рамою чорний 36267 | 2 723 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →