Дитячий велосипед Corso Maxis 14
Фото 8 |
Corso Maxis 14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corso Maxis 14
Велосипед двоколісний 14" дюймів "CORSO" MAXIS (CL-14923) кошик, ручне гал | 3 765 грн. |
Велосипед дитячий 14" дюймів 2-х колісний "CORSO" MAXIS CL-14703 ручне гал | 3 777 грн. |
Велосипед дитячий 14" дюймів 2-х колісний "CORSO" MAXIS CL-14287 кошик, ру | 3 907 грн. |
Велосипед дитячий 14" дюймів 2-х колісний "CORSO" MAXIS CL-14709 кошик, ру | 3 907 грн. |
Модификації Corso Maxis 14
Ціни на Corso Maxis 14 |
---|---|---|---|---|
Corso Maxis 14 | від 3 765 грн. | 4 пропозиції | ||
Corso Maxis 16 | від 3 080 грн. | 7 пропозицій | ||
Corso Maxis 18 | від 3 438 грн. | 28 пропозицій | ||
Corso Maxis 20 | від 3 804 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →