Біговел Corso Balance Bike 12
Фото 4 |
Corso Balance Bike 12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corso Balance Bike 12
Усі ціни 8 →Велобіг Corso 53744 сталева рама колесо 12" EVA червоний | 1 575 грн. |
Велобіг Corso 10104 сталева рама колесо 12" EVA бірюзовий з рожевим | 1 575 грн. |
Біговел Corso 53744 сталева рама колесо 12" EVA червоний | 1 575 грн. |
Велобіг Corso 11014 сталева рама колесо 12" EVA рожевий | 1 575 грн. |
Біговел Corso 11014 сталева рама колесо 12" EVA рожевий | 1 575 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →