|
| Багажник Ford Transit L2H2 V 923-400 2014- в штатні місця CruzБагажник Ford Transit L2H2 V 923-400 2014- в штатні місця
Багажник Ford Transit 2014- являє собою конструкцію із двух ме... ещеталевих профілей прямокутної форми для перевезення вантажу (багажу) чи установки додаткового обладнання (бокс, велокріплення, кріплення для лиж та сноубордів). Перемички спеціально розроблені для кожної моделі автомобіля, тому ідеально підійдуть для Форд Транзіт.
Продукція від Dekoravto.comНовый магазин (Сумы) Пожаловаться | 7 910 грн. | | |
|
| Багажник Ford Transit L2H3 V 923-400 2014- в штатні місця CruzБагажник Ford Transit L2H3 V 923-400 2014- в штатні місця
Продукція від Dekoravto.comНовый магазин (Сумы) Пожаловаться | 7 910 грн. | | |
|
| Багажник Ford Transit L3H2 V 923-400 2014- в штатні місця CruzБагажник Ford Transit L3H2 V 923-400 2014- в штатні місця
Продукція від Dekoravto.comНовый магазин (Сумы) Пожаловаться | 7 910 грн. | | |
|
| Багажник Ford Transit L3H3 V 923-400 2014- в штатні місця CruzБагажник Ford Transit L3H3 V 923-400 2014- в штатні місця
Продукція від Dekoravto.comНовый магазин (Сумы) Пожаловаться | 7 910 грн. | | |
|
| Багажник Ford Transit L4H2 V 923-400 2014- в штатні місця CruzБагажник Ford Transit L4H2 V 923-400 2014- в штатні місця
Продукція від Dekoravto.comНовый магазин (Сумы) Пожаловаться | 7 910 грн. | | |
|
| Багажник Ford Transit L4H3 V 923-400 2014- в штатні місця CruzБагажник Ford Transit L4H3 V 923-400 2014- в штатні місця
Продукція від Dekoravto.comНовый магазин (Сумы) Пожаловаться | 7 910 грн. | | |