Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   Мережеві фільтри й подовжувачі   /   Defender

Подовжувач Defender E550 (99231)

Фото - Мережевий фільтр / подовжувач Defender E550
Фото 4
Defender E550
Колір
Типподовжувач
Характеристики
Довжина кабелю5 м
Макс. потужність2200 Вт
Макс. навантаження10 А
Індикація роботи
Підключення
Тип вилки підключеннязвичайний
Розеток з заземленням (тип F)5 шт.
Конструктивні особливості
Можливість кріплення на стіну
Штекери розеткипід кутом
Офіційний сайтua.defender-global.com
Дата додавання на E-Katalogсічень 2018
Маркування виробника
99231

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.

Купити Defender E550

Усі ціни 10 →

Defender 99231

Defender - провідна міжнародна компанія, що пропонує асортимент технологічних товарів для роботи і життя, що відповідає в... щесім потребам широкої маси користувачів. Сучасні технології, високі європейські стандарти, широкі виробничі потужності дозволяють лідирувати у своїх продуктових сегментах. Продукція Defender проводиться на підприємствах, сертифікованих згідно міжнародних стандартів якості, в західній Європі та східній Азії. Необхідність одночасного підключення до електромережі ряду приладів, розташованих по сусідству - звичайна справа в сучасній практиці. Наприклад, якщо мова йде про домашный кінотеатр. Або про комп'ютер вкупі з численними аксесуарами. Однак знайти таку велику кількість розеток в одному місці разом рідко представляється можливим. Тому має сенс придбати подовжувач - наприклад, Defender E550 5.0 м, 5 розеток. Ця модель має на борту п"ять розеток EURO-стандарту і має функцію фільтрації вхідної напруги. Таким чином, значно скорочується можливість псування вашої техніки внаслідок стрибків напруги в мережі. Іншою важливою особливістю є конструкція з негорючого пластику, а також можливість закріплення мережевого фільтра на стіні за допомогою цвяха. Довжина кабелю становить 5,0 метрів.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
256 грн.

Мережевий подовжувач DEFENDER E550 5.0 m 5 роз білий

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
265 грн.

Defender E550 5.0m білий (99231)

Мережевий фільтр (подовжувач) Defender E550 5.0m білий (99231)
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
272 грн.

Мережевий подовжувач Defender E550 5.0 m 5 роз white (99231) 99231

Подовжувач із заземленням Defender E550 призначений для підведення електрики в важкодоступні місця та/або підключення до одні... щеєї розетки декількох пристроїв одночасно. Корпус виготовлений з негорючого пластику білого кольору.
E-server.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
249 грн.

Мережевий подовжувач Defender E550 5.0 m 5 роз white (99231) 99231

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
560 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Defender E550

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Defender E550

Ціни на Defender E550
Defender E518 від 145 грн.39 пропозицій
Defender E530 від 162 грн.6 пропозицій
Defender E550 від 249 грн.10 пропозицій