Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   Мережеві фільтри й подовжувачі   /   Defender

Подовжувач Defender S418 (99237)

Фото - Мережевий фільтр / подовжувач Defender S418
Фото 5
Defender S418
Колір
Типподовжувач
Характеристики
Довжина кабелю1.8 м
Макс. потужність2200 Вт
Макс. навантаження10 А
Індикація роботи
Вимикачзагальний
Підключення
Тип вилки підключеннязвичайний
Розеток з заземленням (тип F)4 шт.
Конструктивні особливості
Можливість кріплення на стіну
Штекери розеткипід кутом
Офіційний сайтua.defender-global.com
Дата додавання на E-Katalogсічень 2018
Маркування виробника
99237

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.

Купити Defender S418

Усі ціни 25 →

Defender 99237

Defender - провідна міжнародна компанія, що пропонує асортимент технологічних товарів для роботи і життя, що відповідає в... щесім потребам широкої маси користувачів. Сучасні технології, високі європейські стандарти, широкі виробничі потужності дозволяють лідирувати у своїх продуктових сегментах. Продукція Defender проводиться на підприємствах, сертифікованих згідно міжнародних стандартів якості, в західній Європі та східній Азії. Необхідність одночасного підключення до електромережі ряду приладів, розташованих по сусідству - звичайна справа в сучасній практиці. Наприклад, якщо мова йде про домашній кінотеатр. Або про комп'ютер вкупі з численними аксесуарами. Однак знайти таку велику кількість розеток в одному місці разом рідко представляється можливим. Тому має сенс придбати подовжувач - наприклад, Defender S418 1.8 м, 4 розетки. Ця модель має на борту чотири розетки EURO-стандарту і має функцію фільтрації вхідної напруги. Таким чином, значно скорочується можливість псування вашої техніки внаслідок стрибків напруги в мережі. Іншою важливою особливістю є конструкція з негорючого пластику, а також можливість закріплення мережевого фільтра на стіні за допомогою цвяха. Довжина кабелю складає 1,8 метра.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
184 грн.

Мережевий фільтр 1.8м Defender S418 з вимикачем заземленням, 4 розетки (992370)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
195 грн.

Defender 992370 — Power filtr 1.8м Defender S418, 4 розетки, з вимикачем, заземленням

Мережевий подовжувач Defender, S418, 1.8 м, 4 розетки, з вимикачем, заземленням
Comtrade.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
173 грн.

Мережевий подовжувач Defender S418 1.8 m 4 роз switch white (99237) 99237

Мережевий фільтр Defender S418 — це пристрій початкового рівня, економічний варіант вирішення проблеми захисту електроживленн... щея. Призначений для підключення широкого спектру побутової та електронної техніки. Особливості: 4 розетки із заземленням Індикатор мережі Корпус з негорючого пластику Вимикач живлення
E-server.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
159 грн.

Мережевий подовжувач Defender S418 1.8 m 4 роз switch white (99237) 99237

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
504 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Defender S418

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна