Клавіатура
Ducky One 3 Red Switch
![]() |
Ducky One 3 Red Switch |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ducky 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ducky.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Ducky One 3
| Ціни на Ducky One 3 |
|---|---|---|---|---|
| Ducky One 3 Black Switch | від 11 847 грн. | 1 пропозиція | ||
| Ducky One 3 Blue Switch | від 3 706 грн. | 47 пропозицій | ||
| Ducky One 3 Brown Switch | від 6 462 грн. | 1 пропозиція | ||
| Ducky One 3 Red Switch | від 7 999 грн. | 1 пропозиція | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →