Конвектор Kam-In 475 EW 0.475 кВт
Kam-In 475 EW |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Kam-In 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Kam-In.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Kam-In 475 EW 0.475 кВт
Все цены 7 →Керамічний обігрівач Кам-Ін 475EBG, з конвекцією, інфрачервоний настінний | 2 790 грн. |
Керамічний обігрівач Кам-Ін 475EBGT, з конвекцією, інфрачервоний настінний | 3 590 грн. |
Обігрівач конвектор КАМ-ІН Eco Heat 475EBG бежевий - керамічна панель з ел | 3 590 грн. |
Обігрівач конвектор КАМ-ІН Eco Heat 475EBG бежевий - інфрачервона керамічн | 2 790 грн. |
Керамічний обігрівач з посиленою конвекцією КАМ-ІН 475EBG | 2 799 грн. |
Керамічний обігрівач з посиленою конвекцією з терморегулятором КАМ-ІН 475E | 3 599 грн. |
Керамічний обігрівач Кам-Ин конвекційний 475 Вт + клімат-контроль бежевий | 3 099 грн. |
Модификации Kam-In 475 EW
Цены на Kam-In 475 EW |
---|---|---|---|---|
Kam-In 475 EW 0.475 кВт | от 2 790 грн. | 7 предложений | ||
Kam-In 525 EW 0.525 кВт | от 3 590 грн. | 2 предложения | ||
Kam-In 700 EW 0.7 кВт | от 3 040 грн. | 6 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →