Мотошина Kenda K701 110/70 R17 54H
![]() | Товар застарів Призначення: дорожня; Ширина (мм): 110; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: H; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kenda K701 110/70 R17 54H
| Ціни на Kenda K701 110/70 R17 54H |
|---|---|---|---|---|
| Kenda K701 3 R10 47L | від 1 159 грн. | 4 пропозиції | ||
| Kenda K701 3.5 R10 56L | від 1 334 грн. | 4 пропозиції | ||
| Kenda K701 100/80 R10 53P | від 3 034 грн. | 3 пропозиції | ||
| Kenda K701 100/80 R16 50P | від 2 465 грн. | 1 пропозиція | ||
| Kenda K701 100/80 R17 52R | від 6 486 грн. | 2 пропозиції | ||
| Kenda K701 100/90 R10 61J | від 1 562 грн. | 6 пропозицій | ||
| Kenda K701 120/70 R12 58P | від 1 911 грн. | 5 пропозицій | ||
| Kenda K701 120/80 R14 58S | від 5 793 грн. | 1 пропозиція | ||
| Kenda K701 130/60 R13 60P | від 4 361 грн. | 3 пропозиції | ||
| Kenda K701 130/70 R12 62P | від 2 110 грн. | 8 пропозицій | ||
| Kenda K701 130/70 R17 62R | від 5 546 грн. | 6 пропозицій | ||
| Kenda K701 140/70 R14 68S | від 4 616 грн. | 4 пропозиції | ||
Відеоогляди
Схожі