Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Мотошини   /   Kenda

Мотошина Kenda K701 130/70 R17 62R

Фото - Мотошина Kenda K701 130/70 R17 62R
Відео 1Фото 3
Kenda K701 130/70 R17 62R
радіальназимова
Призначення
дорожня
Сезон
зимова
Ширина
130 мм
Профіль
70 %
Посадковий діаметр
17 "
Індекс навантаження
62
Індекс швидкості
R
Конструкція
R
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Маркування мотошинРозшифровка всіх основних маркувань у позначенні шин для мототехніки

Купити Kenda K701 130/70 R17 62R

Усі ціни 6 →

Kenda K701 130/70 R17 62R

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 878 грн.

Kenda K701 (130/70R17 62R)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
5 546 грн.

Kenda K701 130/70 R17 62R KEM713070K701

Kenda K701 130/70 R17 62R
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
5 574 грн.

Kenda K701 130/70 R17 62R

Бренд - Kenda;Сезон - Зимові;Тип авто - Мото;Ширина - 130;Профіль - 70;Діаметр - 17;Індекс навантаження - 62;Індекс швидкості - R;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
6 515 грн.

Зимова шина Kenda K701 130/70 R17 62R

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 009 грн.

Шина Kenda K701 130/70 R17 62R

Маркетплейс: Rozetka.ua  KMGlasse З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
6 854 грн.

Динаміка цін на Kenda K701 130/70 R17 62R

Модификації Kenda K701 130/70 R17 62R

Ціни на Kenda K701 130/70 R17 62R
Kenda K701 3 R10 47L від 1 159 грн.4 пропозиції
Kenda K701 3.5 R10 56L від 1 334 грн.4 пропозиції
Kenda K701 100/80 R10 53P від 3 034 грн.3 пропозиції
Kenda K701 100/80 R16 50P від 2 465 грн.1 пропозиція
Kenda K701 100/80 R17 52R від 6 486 грн.2 пропозиції
Kenda K701 100/90 R10 61J від 1 562 грн.6 пропозицій
Kenda K701 120/70 R12 58P від 1 911 грн.5 пропозицій
Kenda K701 120/80 R14 58S від 5 793 грн.1 пропозиція
Kenda K701 130/60 R13 60P від 4 361 грн.3 пропозиції
Kenda K701 130/70 R12 62P від 2 110 грн.8 пропозицій
Kenda K701 130/70 R17 62R від 5 546 грн.6 пропозицій
Kenda K701 140/70 R14 68S від 4 616 грн.4 пропозиції
Відеоогляди