Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Мотошини   /   Dunlop

Мотошина Dunlop D404 90/90 R21 54S

Фото - Мотошина Dunlop D404 90/90 R21 54S
Відео 11Фото 3
Dunlop D404 90/90 R21 54S
Призначення
дорожня
Сезон
літня
Ширина
90 мм
Профіль
90 %
Посадковий діаметр
21 "
Індекс навантаження
54
Індекс швидкості
S
Тип покришки
камерна (TT)
Конструкція
R
Офіційний сайт
dunlopmotorcycletires.com
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Маркування мотошинРозшифровка всіх основних маркувань у позначенні шин для мототехніки

Купити Dunlop D404 90/90 R21 54S

Усі ціни 6 →

Dunlop KABUKI D404 90/90 R21 54S

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 490 грн.

Dunlop D404 (90/90R21 54S)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 351 грн.

Моторезина Dunlop D404 90/90 R21 54S

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
7 113 грн.

Dunlop D404 90/90 R21 54S TT 622274

Dunlop D404 90/90 R21 54S TT
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
6 852 грн.

Літні шини Dunlop D404 90/90 R21 54S

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 572 грн.

Літні шини Dunlop D404 90/90 R21 54S

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 729 грн.

Динаміка цін на Dunlop D404 90/90 R21 54S

Відеоогляди