Мотошина Kenda K786 110/80 R19 59M
![]() | Очікується у продажу Призначення: кросова; Ширина (мм): 110; Профіль (%): 80; Посадковий діаметр ("): 19; Індекс швидкості: M; |
Kenda K786 110/80 R19 59M 80/100 B 10 " 42 J 80/100 B 12 " 80/100 R 10 " 41 M 42 J 80/100 R 12 " 41 M 90/100 B 14 " 49 M 90/100 B 16 " 52 M 90/100 R 14 " 90/100 R 16 " 49 M 52 M 100/90 B 19 " 100/90 R 19 " 57 M 57 M 110/80 B 19 " 59 M 110/80 R 19 " 59 M 110/90 B 19 " 110/90 R 19 " 62 M 62 M 110/100 B 18 " 64 M 110/100 R 18 " 64 M 120/80 B 19 " 63 M 120/80 R 19 " 63 M 120/100 B 18 " 68 M 120/100 R 18 " 68 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kenda K786 110/80 R19 59M
| Ціни на Kenda K786 110/80 R19 59M |
|---|---|---|---|---|
| Kenda K786 80/100 R10 42J | від 3 281 грн. | 1 пропозиція | ||
| Kenda K786 90/100 R16 52M | від 2 437 грн. | 6 пропозицій | ||
| Kenda K786 100/90 R19 57M | від 5 270 грн. | 1 пропозиція | ||
| Kenda K786 110/90 R19 62M | від 6 892 грн. | 1 пропозиція | ||