Мотошина Kenda K786 100/90 R19 57M
![]() |
Kenda K786 100/90 R19 57M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kenda K786 100/90 R19 57M
| Ціни на Kenda K786 100/90 R19 57M |
|---|---|---|---|---|
| Kenda K786 80/100 R10 42J | від 3 281 грн. | 1 пропозиція | ||
| Kenda K786 90/100 R16 52M | від 2 437 грн. | 6 пропозицій | ||
| Kenda K786 100/90 R19 57M | від 5 270 грн. | 1 пропозиція | ||
| Kenda K786 110/90 R19 62M | від 6 892 грн. | 1 пропозиція | ||