Вантажна шина Mitas EM-60 23.5 R25 183B
![]() | Купити! Вантажні шини Mitas EM-60 (індустріальна) 23.5 R25 183B 28PRМаркетплейс: Rozetka.ua TopRezinaЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись |
Виберіть розмір вантажної шини
Mitas EM-60 23.5 R25 183B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitas EM-60 23.5 R25 183B
| Ціни на Mitas EM-60 23.5 R25 183B |
|---|---|---|---|---|
| Mitas EM-60 15.5 R25 149B | від 40 534 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas EM-60 17.5 R25 158B | від 53 604 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas EM-60 23.5 R25 177B | від 95 668 грн. | 4 пропозиції | ||
| Mitas EM-60 23.5 R25 183B | від 109 777 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas EM-60 26.5 R25 192B | від 130 360 грн. | 2 пропозиції | ||