Автомобільний інвертор Orbus ORMS24-2500
Купити!
Rozetka.ua
Інвертор напруги ORBUS ORMS24-2500 (2500Вт), 24 - 220V, approximated, 2 Shuko, клемні дроти, 6 запобіжників, Box.Q20
Маркетплейс: Rozetka.ua  IP2HOUSE
З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
в списокмої списки
Orbus ORMS24-2500
Підключення
кабель (до акумулятора)
Напруга підключення батареї
24 В
Номінальна вихідна потужність
2500 Вт
Напруга на виході
230 В