Ноутбук Pixus LINK 15 [Link 16/256]
![]() | Порівняти ціни 10 → Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Processor N-series, N100, 1 ГГц Відеокарта:UHD Graphics 24EUs ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2 NVMe, 256 ГБ Вага ноутбука:1.6 кг |
Модифікації Pixus LINK 15 2
Характеристики
Pixus LINK 15 [Link 16/256] |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pixus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pixus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Pixus LINK 15 [Link 16/256]
Колір:
Сортувати
Pixus Ноутбук Pixus Link 16/256GB Gray | 19 499 грн. |
Ноутбук Pixus Link Gray (4897058531800) Link Gray (4897058531800) | 19 014 грн. |
Ноутбук Pixus Link 16/256GB Gray | 19 499 грн. |
Ноутбук Pixus Link (4897058531800) 4897058531800 | 19 499 грн. |
![]() | Ноутбук Pixus Link Gray 16/256Gb (4897058531800) UA UCRF | 18 670 грн. |
ще 5 пропозицій |
Відеоогляди
Рекомендуємо