Вантажна шина Powertrac Trac Pro 9 R20 144K
![]() | Товар застарів Тип: рульова/причіпна; Ширина ("): 9; Діаметр ("): 20; Індекс навантаження: 144; |
Виберіть розмір вантажної шини
Powertrac Trac Pro 9 R20 144K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powertrac 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powertrac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Powertrac Trac Pro 9 R20 144K
| Ціни на Powertrac Trac Pro 9 R20 144K |
|---|---|---|---|---|
| Powertrac Trac Pro 10 R20 149K | від 9 543 грн. | 3 пропозиції | ||
| Powertrac Trac Pro 11 R20 152K | від 8 627 грн. | 4 пропозиції | ||
| Powertrac Trac Pro 12 R20 156K | від 10 791 грн. | 1 пропозиція | ||