Вантажна шина Powertrac Heavy Expert 9 R20 144K
Виберіть розмір вантажної шини
Powertrac Heavy Expert 9 R20 144K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powertrac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powertrac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powertrac Heavy Expert 9 R20 144K
Усі ціни 7 →Powertrac Heavy Expert (ведущая) 9 R20 144K | 8 033 грн. |
Powertrac Heavy Expert (привод-карьер) 9.00 R20 144/141K 16PR | 8 225 грн. |
Powertrac HEAVY EXPERT 9/80 R20 144/141K | 7 950 грн. |
Powertrac Heavy Expert (Ведущая) (9/80R20 144/141K) | 7 912 грн. |
Powertrac Heavy Expert (ведущая) 9.00 R20 144/141K PR16 | 8 224 грн. |
Powertrac Heavy Expert (9/R20 144K) | 8 266 грн. |
Шина Powertrac Heavy Expert (провідна) 9.00 R20 144/141K PR16 | 8 880 грн. |
Модификації Powertrac Heavy Expert 9 R20 144K
Ціни на Powertrac Heavy Expert 9 R20 144K |
---|---|---|---|---|
Powertrac Heavy Expert 9 R20 144K | від 7 912 грн. | 7 пропозицій | ||
Powertrac Heavy Expert 10 R20 149J | від 8 376 грн. | 4 пропозиції | ||
Powertrac Heavy Expert 10 R20 149K | від 8 985 грн. | 8 пропозицій | ||
Powertrac Heavy Expert 12 R20 156J | від 11 250 грн. | 9 пропозицій |