Вантажна шина Powertrac Power Plus 315/70 R22.5 154L
Відео 11 |
Виберіть розмір вантажної шини
Powertrac Power Plus 315/70 R22.5 154L 315/70 R22.5 " 154 L 315/80 R22.5 " 156 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powertrac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powertrac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powertrac Power Plus 315/70 R22.5 154L
Усі ціни 6 →Powertrac Power Plus (ведуча вісь) 315/70 R22.5 154/150L | 9 856 грн. |
Powertrac Power Plus (ведущая) (315/70R22.5 154L) | 8 948 грн. |
Powertrac Power Plus (315/70R22.5 154L) | 8 940 грн. |
Powertrac Power Plus (ведущая ось) 315/70 R22.5 154/150L | 9 859 грн. |
Powertrac Power Plus (ведуча вісь) 315/70 R22.5 154/150L | 9 841 грн. |
Шина Powertrac Power Plus (провідна) 315/70 R22.5 154/150L | 9 699 грн. |
Відеоогляди
Модификації Powertrac Power Plus 315/70 R22.5 154L
Ціни на Powertrac Power Plus 315/70 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Powertrac Power Plus 315/70 R22.5 154L | від 8 940 грн. | 6 пропозицій | ||
Powertrac Power Plus 315/80 R22.5 156K | від 8 316 грн. | 11 пропозицій |