Підсилювач Rotel RKB-D8100
 | Товар застарів Тип пристрою: підсилювач потужності; Елементна база: транзисторний; Кількість каналів: 8; Діапазон частот (Гц): 20 – 20000; Потужність на канал при 8 Ом (Вт): 100; Потужність на канал при 4 Ом (Вт): 200; Співвідношення сигнал/шум (Main), дБ: 108; Коефіцієнт демпфування: 150; Коеф. гармонійних спотворень (%): 0.08 |
Rotel RKB-D8100
на 8Ω 50 Вт
на 8Ω 100 Вт
Тип:підсилювач потужності
Кількість каналів:8