Підсилювач Rotel RA-1572 MKII
Відео 3Фото 5 |
Rotel RA-1572 MKII
Тип:інтегральний
Кількість каналів:2
Потужність на канал (8 Ом):200 Вт
Коеф. демпфування:300
Входи:оптичний, USB
Входів RCA:3 пар(а)
Виходи:Pre-Amp
Всі характеристики
Характеристики RA-1572 MKII
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotel RA-1572 MKII
Усі ціни 15 →Rotel RA-1572 MkII Black офіційна гарантія | 72 849 грн. |
Підсилювач Rotel RA-1572 MKII Black | 95 985 грн. |
Підсилювач звуку Rotel RA-1572 MKII czarny | 85 280 грн. |
Rotel RA-1572 MKII czarny | 83 200 грн. |
Rotel RA-1572 MKII czarny | 85 280 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →