Підсилювач Rotel RA-6000
Відео 4Фото 8 |
Rotel RA-6000
Тип:підсилювач потужності
Кількість каналів:2
Потужність на канал (8 Ом):200 Вт
Коеф. демпфування:600
Входи:оптичний, USB
Входів RCA:3 пар(а)
Виходи:Pre-Amp
Всі характеристики
Характеристики RA-6000
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotel RA-6000
Усі ціни 6 →Rotel RA-6000 Black офіційна гарантія | 193 999 грн. |
Підсилювач звуку Rotel RA-6000 (czarny) | 174 947 грн. |
Rotel RA-6000 (czarny) | 179 214 грн. |
Rotel RA-6000 Silver офіційна гарантія | 193 999 грн. |
Підсилювач звуку Rotel RA-6000 (srebrny) | 177 120 грн. |
Rotel RA-6000 (srebrny) | 181 440 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →