Кувшин-термос Stenson MT-4584SS 1.9 л
Stenson MT-4584SS |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Stenson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Stenson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Stenson MT-4584SS 1.9 л
Термос залізний зі скляною колбою Stenson MT-4584SS 1.9л срібний | 646 грн. |
Термос залізний зі скляною колбою Stenson MT-4584SS 1.9л срібний | 713 грн. |
Термос металевий зі скляною колбою 1,9 л Stenson MT-4584SS | 499 грн. |
Термос залізний зі скляною колбою 1.9л Stenson (MT-4584SS) | 456 грн. |
Термос залізний зі скляною колбою Stenson MT-4584SS 1.9л срібний | 666 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →