Термос Tefal Senator Stainless Steel 0.5 0.5 л (K3063214)
Фото 7 |
Tefal Senator Stainless Steel 0.5 0.5 л1 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Senator Stainless Steel 0.5 0.5 л
Усі ціни 14 →Термос Tefal SENATOR VF silver 0,5 л K3063214 | 699 грн. |
Термос Tefal Senator 0.5 л K3063214 | 699 грн. |
TEFAL SENATOR VF 0.5L silver (K3063214) | 699 грн. |
Термос Tefal SENATOR VF 0.5L silver K3063214 | 709 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Tefal Senator Stainless Steel 0.5
Ціни на Tefal Senator Stainless Steel 0.5 |
---|---|---|---|---|
Tefal Senator Stainless Steel 0.5 0.5 л | від 699 грн. | 15 пропозицій | ||
Tefal Senator Stainless Steel 1.0 1 л | від 889 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →