Глечик-термос Stenson MT-4584SS 1.9 л
Stenson MT-4584SS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stenson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stenson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stenson MT-4584SS 1.9 л
Термос залізний зі скляною колбою Stenson MT-4584SS 1.9л срібний | 646 грн. |
Термос залізний зі скляною колбою Stenson MT-4584SS 1.9л срібний | 713 грн. |
Термос металевий зі скляною колбою 1,9 л Stenson MT-4584SS | 499 грн. |
Термос залізний зі скляною колбою 1.9л Stenson (MT-4584SS) | 456 грн. |
Термос залізний зі скляною колбою Stenson MT-4584SS 1.9л срібний | 666 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →