Твердопаливний котел Vityas Pro 95 95 кВт (78829)
![]() | Очікується у продажу Джерело енергії: твердопаливний; Розміщення: підлоговий; Тип: одноконтурний (тільки опалення); Площа опалення (м²): 760; Тривалого горіння; Корисна потужність (кВт): 95; Мін. t теплоносія (°С): 65; Макс. t теплоносія (°С): 95; КПД (%): 90; Камера згоряння: відкрита (димохідний); Розмір топки: Розмір (мм): 850x530 |
Vityas Pro 95 95 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:95 кВт, площа ~ 760 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 250 мм
Електронний блок керування та вентилятор наддуву.
Всі характеристики
Характеристики Pro 95
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Vityas Pro 95
| Ціни на Vityas Pro 95 |
|---|---|---|---|---|
| Vityas Pro 12 12 кВт | від 44 899 грн. | 2 пропозиції | ||
| Vityas Pro 17 17 кВт | від 52 900 грн. | 1 пропозиція | ||
| Vityas Pro 24 24 кВт | від 59 900 грн. | 1 пропозиція | ||
| Vityas Pro 30 30 кВт | від 66 900 грн. | 1 пропозиція | ||
| Vityas Pro 40 40 кВт | від 68 899 грн. | 2 пропозиції | ||
| Vityas Pro 50 50 кВт | від 81 900 грн. | 1 пропозиція | ||
| Vityas Pro 65 65 кВт | від 98 900 грн. | 1 пропозиція | ||
| Vityas Pro 80 80 кВт | від 104 900 грн. | 1 пропозиція | ||