Газовий котел Vaillant ecoTEC pure VUW 286/7-2 24 кВт (0010023033)
Відео 2Фото 2 |
Високоекономічний конденсаційний двоконтурний газовий котел середньої потужності з турбованої камерою згоряння та мікропроцесорною системою керування, підтримує підключення зовнішніх керуючих модулів з шиною eBus. Ключовою особливістю цієї моделі є підвищена енергоефективність, яка забезпечується за рахунок використання конденсаційного принципу відбору тепла продуктів згоряння.
На відміну від традиційних газових котлів, гарячі топкові гази піддаються більш глибокому охолодженню, що дозволяє витягувати і корисно використовувати приховану теплоту конденсації водяної пари. Ця технологія дозволяє котла Vaillant ecoTEC pure VUW 286/7-2 демонструвати на 5-6% кращу енергоефективність, ніж двоконтурні котли звичайної конструкції. Заявленої корисної потужності 24 кВт вистачить для організації опалення будинки/котеджі, великий міської квартири, офісного, комунального або побутового приміщення загальною площею до 192 м2. Завдяки довговічному пластинчастому теплообміннику з нержавіючої сталі, котел може швидко готувати гарячу воду в кількості до 13,5 л/хв. Такої кількості води вистачить для стійкої роботи одного-двох точок розбору і задоволення типових побутових потреб сім'ї, що складається з 4-6 чол.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vaillant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vaillant.
Купити Vaillant ecoTEC pure VUW 286/7-2 24 кВт
Усі ціни 17 →Газовий котел Vaillant ecoTEC pure VUW 286/7-2 | 47 000 грн. |
Газовий котел Vaillant ecoTEC pure VUW 286/7-2 | 46 810 грн. |
Конденсационный котел Vaillant ecoTEC pure VUW 286/7-2 (H-INT IV) 00100230 | 49 500 грн. |
Газовий котел Vaillant ecoTEC pure VUW 286/7-2 | 45 310 грн. |
Двоконтурний конденсаційний котел Vaillant ecoTEC pure VUW 286/7-2 (001002 | 49 500 грн. |
Котел класний, купив не шкодую, витрата газу дуже радує в порівнянні з колонкою Bereta і котлом підлоговим Атон Економний, можливість підключення терморегулятора. Скрізь вказано, що є "гарячий старт", але за фактом цієї функції в даному котлі НІ. користуюся Vaillant ecoTEC pure VUW 246/7-2 кілька місяців |
До цього котла у мене 14 років пропрацювала набагато простіша модель. Але восени, коли у мене з'явилася можливість, я вирішив змінити її на більш сучасну та просунуту. Vaillant це широко відома в Європі марка, що випускає різноманітне опалювальне та енергетичне обладнання для квартир, домогосподарств та не тільки. Значну і найвідповідальнішу частину цього котла зробили в Німеччині, а це вже саме по собі чогось варте. Ця двоконтурна конденсаційна модель із закритою камерою згоряння та примусовим видаленням вихлопу сподобалася мені своєю економічністю та шикарним електронним керуванням. Економічність досягається за рахунок двоступінчастої системи теплопередачі, в якій гарячі димові гази спочатку віддають майже все тепло, що явно є, а потім вони ж охолоджуються нижче точки роси і конденсуються на спеціальному теплообміннику, віддаючи і недоступну для звичайних котлів теплоту конденсації. У результаті порівняно зі стандартною схемою виходить 106% ефективність. Крім цього, котел обладнаний системою гарячий старт, яка дає гарячу воду майже відразу після запуску. Думаю, що всередині у нього є ємність, в якій ця заздалегідь підігріта вода зберігається. І як вишеньку на торт, я купив додатковий блок для віддаленого моніторингу та керування котлом через смартфон. Тепер можу керувати температурою прямо з програми)) Дає до 14 літрів конденсату на добу і добре, якби це була просто вода. Але в ній є розчинені сірчисті сполуки, тому вона погано добре пахне і має кислотні властивості. Централізованої каналізації, в яку можна було б тихо зливати цю погань, у мене немає, а на свою землю це зливати зовсім не хочеться. |
Модификації Vaillant ecoTEC pure VUW 286/7-2
Ціни на Vaillant ecoTEC pure VUW 286/7-2 |
---|---|---|---|---|
Vaillant ecoTEC pure VUW 246/7-2 18.5 кВт | від 41 790 грн. | 30 пропозицій | ||
Vaillant ecoTEC pure VUW 286/7-2 24 кВт | від 43 790 грн. | 17 пропозицій |