Газовий котел ATON Atmo 10E 10 кВт
Відео 2 |
Одноконтурний газовий котел підлогового типу. Потужностей ATON Atmo 10Е достатньо для того, щоб забезпечити ефективне опалення приміщення або декількох приміщень загальною площею 75 м2. Звернемо увагу на камеру згорання відкритого типу — для нормальної роботи такої моделі її необхідно встановити в приміщенні з доброю вентиляцією. Підходить для умов природного обороту теплоносія, у зв'язку з чим пристрій не потрібно підключати ще й до електроживлення, як безліч більш прогресивних моделей цього типу. При цьому модель досить економна — ККД знаходиться на рівні 90%, а максимальна витрата газу становить 1.11 м3/год. В аварійних ситуаціях перекривається подача палива (див. "Системи захисту"), автоматичне включення при позаштатних ситуаціях не відбувається.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATON.
Купити ATON Atmo 10E 10 кВт
Усі ціни 11 →Газовый котел ATON Atmo 10Е | 12 689 грн. |
Газовый котел ATON Atmo 10 E | 12 149 грн. |
Газовий котел ATON Atmo 10E | 11 862 грн. |
Газовий котел ATON ATMO 10E димохідний 10 кВт | 13 247 грн. |
Димохідний газовий котел ATON Atmo 10Е | 12 689 грн. |
Потрібен був простий та надійний котел за розумні гроші. Вибір над ринком хороший, але з огляду на обмеженість бюджету обирали з вітчизняного виробництва. Проста та надійна конструкція. Є всі шанси, що працювати буде довго та щасливо. А навіть якщо й станеться проблема, то є гарантія, причому від вітчизняного виробника. Відремонтувати можна швидко і чекати на запчастини з-за кордону не доведеться. Якісний пальник Polidoro. Пальник зроблений з гарної нержавіючої жаростійкої сталі, не вимагає електроенергії для запуску. П'єзорозпал в наших умовах ця штука вкрай корисна. Котел відрізняється гарною ефективністю використання енергії газу. Це звичайно, не конденсаційний котел, але все ж таки дуже непогано. Компактний, займає мало місця. Завдяки цьому легко знайшовся куточок для встановлення. Дуже тихий. Власне там і шуміти не чому, оскільки вентилятора немає, циркуляційного насоса теж. Гарний вигляд. Антикорозійна обробка корпусу. Дуже приємна ціна. Важко зважитися на покупку котла європейської збірки, якщо знаєш, що щось схоже можна купити в рази дешевше. Якщо з якихось причин котел згасне, повторне розпалювання можна зробити тільки вручну. Вже була ситуація з падінням тиску в мережі та спрацьовував клапан. користуюся ATON Atmo 8E місяць і більше |
Модификації ATON Atmo 10E
Ціни на ATON Atmo 10E |
---|---|---|---|---|
ATON Atmo 10E 10 кВт | від 11 862 грн. | 11 пропозицій | ||
ATON Atmo 12.5E 12.5 кВт | від 12 430 грн. | 11 пропозицій | ||
ATON Atmo 16E 16 кВт | від 14 199 грн. | 10 пропозицій | ||
ATON Atmo 20E 20 кВт | від 15 285 грн. | 10 пропозицій | ||
ATON Atmo 25E 25 кВт | від 17 634 грн. | 8 пропозицій | ||
ATON Atmo 30E 30 кВт | від 20 646 грн. | 5 пропозицій | ||
ATON Atmo 50E 50 кВт | від 35 063 грн. | 4 пропозиції |