Теплоакумулятор для котла Teplobak VTA-3 750 703 л
Teplobak VTA-3 750 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teplobak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teplobak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teplobak VTA-3 750 703 л
Усі ціни 9 →Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-3 750 л НТ1,5 без изоляции | 33 089 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-3 750 л НТ1,5 без изоляции | 36 765 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-3 750 л НТ1,5 с пенополиуретановой изоляци | 43 151 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТА-3 750 л НТ1,5 с полиэстеровой изоляцией | 43 925 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Teplobak VTA-3 750
Ціни на Teplobak VTA-3 750 |
---|---|---|---|---|
Teplobak VTA-3 400 380 л | від 25 736 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-3 500 474 л | від 26 897 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-3 750 703 л | від 33 089 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-3 1000 944 л | від 38 894 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-3 1500 1430 л | від 47 408 грн. | 9 пропозицій | ||
Teplobak VTA-3 2000 1930 л | від 63 275 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →