Оперативна пам'ять A-Data Lancer RGB DDR5 2x16Gb AX5U5200C3816G-DCLARBK (AX5U5200C3816GDCLARWH)
Відео 12Фото 9 |
A-Data AX5U5200C3816G-DCLARBK |
|
Двоканальний комплект оверклокерських модулів оперативної пам'яті стандарту DDR5 з масивним теплознімачем та керованим RGB LED-підсвічуванням. Є одним із топових продуктів сімейства ADATA Lancer зразка 2021 року. Складається із двох модулів сумарним об'ємом 32 ГБ (2х16 ГБ). Виробником позиціонується як елітний продукт верхньої цінової категорії, розрахований на найвибагливіших геймерів, ентузіастів розгону та власників робочих станцій із найсучаснішими процесорами Intel Core та флагманськими материнськими платами на базі чіпсету Z690.
Від пам'яті DDR4 відрізняється набагато більшою тактовою частотою та розширеною пропускною здатністю, яка досягається за рахунок подвоєної кількості банків пам'яті, збільшеної довжини пакетів та переробленої схеми живлення. Зокрема комплект A-Data LANCER RGB DDR5 2x16Gb може похвалитися штатною тактовою частотою 5200 МГц при латентності CL38 і зниженому до 1.25 В робочій напрузі. Заявлена велика тактова частота забезпечує вражаючу пропускну здатність, що позитивно позначається на загальній обчислювальної та ігрової продуктивності. Крім цього, пам'ять DDR5 пропонує потенційному власнику цілий арсенал розширених функцій, на кшталт підтримки профілів авторозгону XMP 3.0 і вбудованої системи корекції помилок ODECC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Купити A-Data Lancer RGB DDR5 2x16Gb AX5U5200C3816G-DCLARBK
Усі ціни 46 →ADATA DDR5 32GB (2x16GB) 5200Mhz XPG Lancer RGB (AX5U5200C3816G-DCLARBK) A | 4 915 грн. |
Adata 32 Gb (2x16GB) DDR5 5200 MHz Xpg Lancer (AX5U5200C3816G-DCLARBK) | 4 720 грн. |
Adata 32 Gb (2x16GB) DDR5 5200 MHz Xpg Lancer (AX5U5200C3816G-DCLARBK) | 4 675 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 5200 MHz XPG Lancer RGB W | 5 115 грн. |
ADATA DDR5 32GB (2x16GB) 5200 MHz XPG Lancer RGB White AX5U5200C3816G-DCLA | 4 879 грн. |
Модификації A-Data Lancer RGB DDR5 2x16Gb
Ціни на A-Data Lancer RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
A-Data Lancer RGB DDR5 2x16Gb AX5U5200C3816G-DCLARBK | від 4 571 грн. | 47 пропозицій | ||
A-Data Lancer RGB DDR5 2x16Gb AX5U5600C3616G-DCLARBK | від 4 886 грн. | 44 пропозиції | ||
A-Data Lancer RGB DDR5 2x16Gb AX5U6400C3216G-DCLARBK | від 11 280 грн. | 4 пропозиції |