Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-RS5W
Відео 9Фото 11 |
G.Skill F5-5600J3036D16GX2-RS5W |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-RS5W
Усі ціни 30 →G.Skill DDR5 32GB (2x16GB) 5600Mhz Ripjaws S5 Black (F5-5600J3036D16GX2-RS | 5 144 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 5600 MHz Ripjaws S5 Matte | 5 630 грн. |
G.Skill DDR5 32GB (2x16GB) 5600 MHz Ripjaws S5 Matte White F5-5600J3036D16 | 5 369 грн. |
Набор из двух модулей памяти 32GB DDR5-5600 K2 F5-5600J3036D16GX2-RS5W G.S | 5 044 грн. |
Оперативна пам'ять G.SKILL Ripjaws S5 White DDR5 2x16GB (F5-5600J3036D16GX | 5 254 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-RS5K | від 4 099 грн. | 97 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J4040A16GX2-RS5K | від 4 207 грн. | 61 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-RS5W | від 5 036 грн. | 34 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-RS5K | від 4 139 грн. | 81 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600U3636C16GX2-RS5K | від 21 853 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J4040C16GX2-RS5K | від 4 145 грн. | 65 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-RS5W | від 4 489 грн. | 78 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-RS5K | від 4 321 грн. | 91 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-RS5K | від 4 449 грн. | 35 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J4040F16GX2-RS5K | від 4 561 грн. | 37 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-RS5K | від 4 657 грн. | 32 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6800J3445G16GX2-RS5K | від 4 999 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →