Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J2834F16GX2-RS5K
Відео 9Фото 11 | Очікується у продажу 4 690 грн. Об'єм пам'яті комплекту: 32; Планок у комплекті: 2; Тип пам’яті: DDR5; Тактова частота: 5600; CAS-латентність: CL28; |
G.Skill F5-5600J2834F16GX2-RS5K |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-RS5K | від 4 099 грн. | 97 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5200J4040A16GX2-RS5K | від 4 207 грн. | 61 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3036D16GX2-RS5W | від 5 036 грн. | 34 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-RS5K | від 4 139 грн. | 81 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600U3636C16GX2-RS5K | від 21 853 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-5600J4040C16GX2-RS5K | від 4 145 грн. | 65 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-RS5W | від 4 489 грн. | 78 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-RS5K | від 4 331 грн. | 91 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-RS5K | від 4 449 грн. | 36 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6000J4040F16GX2-RS5K | від 4 561 грн. | 37 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-RS5K | від 4 657 грн. | 32 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws S5 DDR5 2x16Gb F5-6800J3445G16GX2-RS5K | від 4 999 грн. | 23 пропозиції |