Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-TZ5RK
Відео 13Фото 21 |
G.Skill F5-5600J3636C16GX2-TZ5RK |
|
У серії Trident тайванський виробник G.Skill випускає виключно флагманську ОЗП для ентузіастів, які шукають найкращі комплектуючі без огляду на ціну. Цей комплект не виняток ― він відноситься до все ще рідкісного за мірками 2022 року формату DDR5, який розрахований виключно на ентузіастів та власників флагманських ПК з передовими комплектуючими. Зокрема, для його коректної роботи потрібна материнська плата з підтримкою формату DDR5 та профілів XMP 3.0.
У комплект G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb входить пара модулів DDR5 ємністю по 16 ГБ кожен. Від ОЗП Trident DDR4 цей комплект відрізняється набагато вищою штатною частотою, збільшеною пропускною здатністю (44 800 МБ/с) та більшою максимальною ємністю. Також вона підтримує технологію корекції помилок (ODECC) та XMP 3.0, а в самих модулях використовуються ефективніші мікросхеми управління живленням. Завдяки цьому комплект Trident Z5 RGB працює на частоті 5600 МГц (таймінги CL36) при напрузі 1.2 В. Для підвищення працездатності та зниження рівня нагріву обидва модулі ОЗП оснащені низькопрофільними металевими радіаторами, які ефективно охолоджують чипи пам'яті та центральний контролер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-TZ5RK
Усі ціни 75 →G.Skill DDR5 32GB (2x16GB) 5600 Mhz Trident Z5 RGB Black (F5-5600J3636C16G | 5 456 грн. |
Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/5600 G.Skill Trident Z5 RGB Black (F5-5600J3636 | 5 040 грн. |
Память для настільних компютерів G.Skill 32 gb (2x16gb) DDR5 5600 MHz Trid | 5 684 грн. |
G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR5 5600 MHz Trident Z5 Rgb Silver (F5-5600J3636C1 | 4 897 грн. |
G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR5 5600 MHz Trident Z5 Rgb Black (F5-5600J3636C16 | 5 036 грн. |
За свої гроші топ пам'ять. Легко бере 8000. Тут звичайно ще треба, що контролер пам'яті в CPU попався хороший. Ну і тільки на материнках Apex або Taychon. Можна і 8200, але як такого приросту вже не буде, а з таймінгами пройдеться довго гратися. Ну і це Hynix A-Die. Ціна, якість. Ні |
96000 мб в секунду її пропускна спроможність У 2 рази швидше за інших Дорого AmuN-Ra K: користуюся G.Skill F5-6000U3636E16GX2-TZ5RK більше року |
Asus ROG STRIX B760-F GAMING WIFI ?
Завчасно, дякую за відповідь!
Модификації G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb
Ціни на G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5200J3636C16GX2-TZ5RK | від 5 078 грн. | 16 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5200J4040A16GX2-TZ5RK | від 6 560 грн. | 29 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J3636C16GX2-TZ5RK | від 4 807 грн. | 76 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-5600J4040C16GX2-TZ5RK | від 5 852 грн. | 3 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3040F16GX2-TZ5RS | від 5 116 грн. | 70 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3238F16GX2-TZ5RK | від 5 078 грн. | 77 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J3636F16GX2-TZ5RK | від 4 803 грн. | 141 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6000J4040F16GX2-TZ5RK | від 4 755 грн. | 68 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6400J3239G16GX2-TZ5RK | від 4 946 грн. | 105 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6600J3440G16GX2-TZ5RK | від 6 905 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-6800J3445G16GX2-TZ5RK | від 5 385 грн. | 37 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7200J3445G16GX2-TZ5RK | від 5 532 грн. | 75 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7600J3646G16GX2-TZ5RS | від 6 538 грн. | 64 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-7800J3646H16GX2-TZ5RS | від 8 320 грн. | 50 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x16Gb F5-8000J3848H16GX2-TZ5RK | від 10 348 грн. | 22 пропозиції |