SSD Addlink S70 AD256GBS70M2P 256 ГБ
Відео 4Фото 3 |
Addlink AD256GBS70M2P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Addlink 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Addlink.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Addlink S70 AD256GBS70M2P 256 ГБ
Усі ціни 7 →SSD накопитель addlink S70 256 GB (AD256GBS70M2P) ad256GBS70M2P | 1 269 грн. |
SSD накопичувач addlink S70 256 GB (AD256GBS70M2P) | 1 133 грн. |
addlink S70 256 GB (AD256GBS70M2P) ad256GBS70M2P | 1 167 грн. |
Накопичувач SSD M.2 2280 256 Гб PCI-E 3.0 x4 AddLink (ad256GBS70M2P) | 1 128 грн. |
SSD диск AddLink S70 256GB NVMe M.2 2280 PCIe 3.0 x4 3D NAND TLC (ad256GBS | 1 189 грн. |
SSD ADDLINK S70 256GB M.2 NVMe (AD256GBS70M2P) | 1 197 грн. |
AddLink S70 256GB M. 2 2280 NVMe PCIe GEN3x4 3D TLC SSD (ad256GBS70M2P) | 1 131 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →