SSD Addlink S20 AD120GBS20S3S 120 ГБ
Відео 4Фото 4 |
Addlink AD120GBS20S3S 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Addlink 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Addlink.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Addlink S20 AD120GBS20S3S 120 ГБ
Усі ціни 7 →SSD накопитель addlink S20 120 GB (AD120GBS20S3S) ad120GBS20S3S | 952 грн. |
Накопичувач SSD 2.5" 120 Гб SATA AddLink (ad120GBS20S3S) | 839 грн. |
addlink S20 120 GB (AD120GBS20S3S) ad120GBS20S3S | 851 грн. |
SSD диск AddLink S20 120GB 2.5" SATAIII 3D NAND TLC (ad120GBS20S3S) | 789 грн. |
SSD ADDLINK S20 120GB 2.5" SATA (AD120GBS20S3S) | 906 грн. |
AddLink S20 120GB 2.5" SATA III 6Gb/s 3D TLC SSD (ad120GBS20S3S) | 793 грн. |
addlink S20 120 GB (AD120GBS20S3S) | 903 грн. |
Відеоогляди
Модификації Addlink S20 AD120GBS20S3S
Ціни на Addlink S20 AD120GBS20S3S |
---|---|---|---|---|
Addlink S20 AD120GBS20S3S 120 ГБ | від 789 грн. | 7 пропозицій | ||
Addlink S20 AD256GBS20S3S 256 ГБ | від 1 087 грн. | 8 пропозицій | ||
Addlink S20 AD512GBS20S3S 512 ГБ | від 1 757 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →