SSD Addlink S20 AD256GBS20S3S 256 ГБ
Відео 4Фото 4 |
Addlink AD256GBS20S3S 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Addlink 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Addlink.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Addlink S20 AD256GBS20S3S 256 ГБ
Усі ціни 8 →SSD накопитель addlink S20 256 GB (AD256GBS20S3S) ad256GBS20S3S | 1 112 грн. |
addlink S20 256 GB (AD256GBS20S3S) ad256GBS20S3S | 1 124 грн. |
SSD накопичувач addlink S20 256 GB (AD256GBS20S3S) | 1 144 грн. |
Накопичувач SSD 2.5" 256 Гб SATA AddLink (ad256GBS20S3S) | 1 114 грн. |
SSD диск AddLink S20 256GB 2.5" SATAIII 3D NAND TLC (ad256GBS20S3S) | 1 179 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Addlink S20 AD256GBS20S3S
Ціни на Addlink S20 AD256GBS20S3S |
---|---|---|---|---|
Addlink S20 AD120GBS20S3S 120 ГБ | від 789 грн. | 7 пропозицій | ||
Addlink S20 AD256GBS20S3S 256 ГБ | від 1 086 грн. | 8 пропозицій | ||
Addlink S20 AD512GBS20S3S 512 ГБ | від 1 745 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →