Вантажна шина Agate HF313 10 R20 149K
Виберіть розмір вантажної шини
Agate HF313 10 R20 149K 10 R20 " 149 K 12 R20 " 154 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Agate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Agate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Agate HF313 10 R20 149K
Agate HF313 (привод-карьер) 10.00 R20 149/146K 18PR | 8 750 грн. |
Agate HF313 (10/R20 149K) | 8 828 грн. |
Грузовые шины Agate HF313 (ведущая) 10 R20 149/146K 18PR 1001164086 | 8 917 грн. |
Вантажні шини Agate HF313 (ведуча) 10 R20 149/146K 18PR | 9 452 грн. |
Шина Agate HF313 (провідна) 10.00 R20 149/146K PR18 | 9 636 грн. |
Модификації Agate HF313 10 R20 149K
Ціни на Agate HF313 10 R20 149K |
---|---|---|---|---|
Agate HF313 10 R20 149K | від 8 750 грн. | 5 пропозицій | ||
Agate HF313 12 R20 154K | від 10 000 грн. | 2 пропозиції |