Вантажна шина Powertrac Heavy Expert 10 R20 149K
Виберіть розмір вантажної шини
Powertrac Heavy Expert 10 R20 149K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powertrac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powertrac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powertrac Heavy Expert 10 R20 149K
Усі ціни 8 →Powertrac Heavy Expert (ведуча вісь) 10.00 R20 149/146K | 10 015 грн. |
Powertrac Heavy Expert (ведущая) 10 R20 149K | 9 087 грн. |
Powertrac Heavy Expert (привод-карьер) 10.00 R20 149/146K 18PR | 8 985 грн. |
Powertrac Heavy Expert (ведущая) 10.00 R20 149/146K | 9 033 грн. |
Powertrac Heavy Expert (10/R20 149K) | 9 079 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Powertrac Heavy Expert 10 R20 149K
Ціни на Powertrac Heavy Expert 10 R20 149K |
---|---|---|---|---|
Powertrac Heavy Expert 9 R20 144K | від 7 912 грн. | 7 пропозицій | ||
Powertrac Heavy Expert 10 R20 149J | від 8 376 грн. | 4 пропозиції | ||
Powertrac Heavy Expert 10 R20 149K | від 8 985 грн. | 8 пропозицій | ||
Powertrac Heavy Expert 12 R20 156J | від 11 250 грн. | 8 пропозицій |