Вантажна шина Agate HF313 12 R20 154K
Виберіть розмір вантажної шини
Agate HF313 12 R20 154K 10 R20 " 149 K 12 R20 " 154 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Agate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Agate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Agate HF313 12 R20 154K
Agate HF313 (ведущая) 12.00 R20 154/151K PR18 | 10 023 грн. |
Agate HF313 (привод-карьер) 12.00 R20 154/151K 18PR | 10 000 грн. |
Agate HF313 ведуча ведуча (12R20 154/151K) 338378 | 9 880 грн. |
Модификації Agate HF313 12 R20 154K
Ціни на Agate HF313 12 R20 154K |
---|---|---|---|---|
Agate HF313 10 R20 149K | від 8 580 грн. | 7 пропозицій | ||
Agate HF313 12 R20 154K | від 9 880 грн. | 3 пропозиції |