Вантажна шина Satoya SD-062 10 R20 149K
Виберіть розмір вантажної шини
Satoya SD-062 10 R20 149K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satoya 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satoya.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satoya SD-062 10 R20 149K
Усі ціни 11 →Satoya SD-062 (ведущая) 10.00 R20 149/146K PR18 | 9 126 грн. |
Satoya SD-062 (ведущая) 10 R20 149K | 9 318 грн. |
SATOYA SD-062 (ведуча) 10.00R20 149/146K 18PR | 9 266 грн. |
Грузовые шины Satoya SD-062 (ведущая) 10 R20 149/146K 18PR 1000503705 | 9 494 грн. |
SATOYA SATOYA SD-062 (ведуча) 10.00R20 149/146K 18PR | 9 396 грн. |
ще 6 пропозицій