Сходи трансформер Aloft MLS-43 338 см
Відео 1Фото 11 |
Aloft MLS-43 338 см446 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aloft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aloft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aloft MLS-43 338 см
Шарнірна драбина Aloft 4х3 комбінована (MLS-43) | 4 340 грн. |
Драбина трансформер Aloft комбінована 4х3 (MLS-43) | 3 140 грн. |
Сходи шарнірні комбіновані Aloft 4х3 (MLS-43) | 4 368 грн. |
Відеоогляди
Модификації Aloft MLS-43
Ціни на Aloft MLS-43 |
---|---|---|---|---|
Aloft MLS-43 338 см | від 3 140 грн. | 3 пропозиції | ||
Aloft MLS-44 446 см | від 3 851 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →