Сходи трансформер Aloft MLA-43 338 см
Фото 11 |
Aloft MLA-43 338 см446 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aloft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aloft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aloft MLA-43 338 см
Шарнірна драбина Aloft 4х3 алюмінієва (MLA-43) | 4 650 грн. |
Драбина трансформер Aloft алюмінієва 4х3 (MLA-43) | 4 499 грн. |
Сходи шарнірні алюмінієві Aloft 4х3 (MLA-43) | 4 440 грн. |
Модификації Aloft MLA-43
Ціни на Aloft MLA-43 |
---|---|---|---|---|
Aloft MLA-43 338 см | від 4 440 грн. | 3 пропозиції | ||
Aloft MLA-44 446 см | від 4 490 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →