Сходи трансформер Aloft MLS-44 446 см
Відео 1Фото 11 |
Aloft MLS-44 338 см446 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aloft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aloft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aloft MLS-44 446 см
Шарнірна драбина Aloft 4х4 комбінована (MLS-44) | 5 350 грн. |
Драбина трансформер Aloft комбінована 4х4 (MLS-44) | 5 310 грн. |
Сходи шарнірні комбіновані Aloft 4х4 (MLS-44) | 5 400 грн. |
Відеоогляди
Модификації Aloft MLS-44
Ціни на Aloft MLS-44 |
---|---|---|---|---|
Aloft MLS-43 338 см | від 4 340 грн. | 2 пропозиції | ||
Aloft MLS-44 446 см | від 5 310 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →