Стрем'янка Aloft DRALD-3 57 см
Фото 13 |
Aloft DRALD-3 |
|
Ширина сходинки 8 см
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aloft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aloft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Aloft DRALD-3
Ціни на Aloft DRALD-3 |
---|---|---|---|---|
Aloft DRALD-3 57 см | від 1 338 грн. | 2 пропозиції | ||
Aloft DRALD-4 75 см | від 1 710 грн. | 2 пропозиції | ||
Aloft DRALD-5 100 см | від 1 750 грн. | 2 пропозиції | ||
Aloft DRALD-6 120 см | від 2 880 грн. | 1 пропозиція | ||
Aloft DRALD-7 146 см | від 2 450 грн. | 2 пропозиції | ||
Aloft DRALD-8 168 см | від 2 800 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →